fbpx

Zwiększ pewność siebie!

Jesteś nieśmiały? Boisz się tego co inni ludzie o tobie pomyślą? Chciałbyś poderwać dziewczynę na ulicy? Nie wiesz o czym z nią rozmawiać? Przygotowałem kurs dla Ciebie.

Zapisz się na kurs!

CZEŚĆ, JESTEM ŁUKASZ!

Łukasz Wdowiak, na co dzień vloger znany z kanału LukasTV na którym umieszcza filmy z ukrytej kamery, jego pasją jest rozwój osobisty, tworzenie filmów i muzyka. Uczy jak pokonać nieśmiałość i zwiększyć pewność siebie w relacjach międzyludzkich. Od ponad 8 lat podchodzi do nieznajomych na ulicy, przeszedł metamorfozę od nieśmiałego do pewnego siebie faceta. Pomógł wielu osobom przełamać nieśmiałość. Dąży do bycia najlepszym w wielu dziedzinach.
More About Me

Otrzymaj bezpłatną lekcję z kursu pewności siebie!

Podaj swój adres e-mail i otrzymaj na niego, pierwszą, bezpłatną lekcję z kursu pewności siebie!

Jesteś nieśmiały? 

Boisz się tego co inni ludzie o Tobie pomyślą? 

Chciałbyś poderwać dziewczynę na ulicy? 

Nie wiesz o czym z nią rozmawiać? 

Chciałbyś stać się bardziej komunikatywny, asertywny oraz radzić sobie z odrzuceniem?

Przygotowałem dla Ciebie kurs!

Poznaj skuteczne podejście do uwodzenia

Jeszcze 10 lat temu byłem zamkniętym w sobie, nieśmiałym i zwykłym chłopakiem, dla którego problemem było zapytanie się kogoś o godzinę, a zamawianie jedzenia w restauracji wywoływało czerwony kolor na twarzy i skrępowanie. Dzięki kilkuletniej praktyce w podchodzeniu i zagadywaniu do nieznajomych osób oraz nagrywaniu filmów na swoim kanale na Youtube, przeszedłem metamorfozę, stając się pionierem pewności siebie. Dziś chcę się podzielić z Tobą swoim doświadczeniem, zdradzając sprawdzone metody uwodzenia. 

Zyskaj pewność siebie, dzięki której nie tylko nauczysz się uwodzić kobiety, ale i pokierujesz swoim życiem we właściwy sposób, zaczniesz podejmować wyzwania, o których wcześniej nawet nie śniłeś, przyciągając do siebie  niesamowitych ludzi. Pewność siebie jest fundamentem globalnego sukcesu Twojego ja, dlatego skorzystaj z tego już dziś, odrzucając strach przed niepowodzeniem. 

 Bez względu na to, czy jesteś nieśmiałym facetem, dla którego problemem jest podejście do nieznajomej czy też doświadczonym samcem alfa, chcącym podszkolić swoje umiejętności uwodzenia. Kurs Pewność Siebie to kompleksowy zestaw ćwiczeń w formie video i tekstowej, zawierający ok. 50 ćwiczeń praktycznych i uzupełniającej dawki teorii, która zawiera sprawdzone techniki zagadywania do kobiet i uwodzenia, poparte moim doświadczeniem. Kurs jest prowadzony w formie lekcji, podczas których każdorazowo prezentowane jest 1 ćwiczenie, często w paru wariantach jednego zadania. Na moim kursie dowiesz się jak podejść do nieznajomej kobiety, o czym rozmawiać, jakich błędów unikać i jak zachować się podczas rozmowy. Nauczę Cię asertywności i podpowiem, jak stać się najlepszą wersją siebie, która będzie przyciągać kobiety jak magnes. Materiały video w prosty i intuicyjny sposób nauczą Cię technik i trików, które będziesz mógł wykorzystać na ulicy, poznając piękne dziewczyny bez mrugnięcia okiem. 

Oferuję stałą konsultację podczas kursu – w razie problemów lub wątpliwości, na bieżąco będę pomagał Ci mailowo. Dzięki moim wskazówkom poznawanie kobiet na ulicy będzie dla Ciebie tak naturalne jak mycie zębów. Będziesz błyszczał i brylował patrząc się w oczy pięknej kobiety, którą poznałeś 10 sekund wcześniej. Może to właśnie z tą kobietą zaczniesz umawiać się na randki lub wejdziesz w fascynujący, stały związek? Zamów kurs pewność siebie w specjalnej, promocyjnej cenie!

Ile razy miałeś tak, że mijałeś dziewczynę, chciałeś do niej podejść ale się bałeś, nie wiedziałeś co do niej powiedzieć, o czym z nią rozmawiać? 

Masz problemy z nawiązywaniem kontaktów międzyludzkich, przejmujesz się opinią innych, chciałbyś stać się bardziej otwartą osobą?
Z tymi rzeczami uporasz się w moim kursie.

Zapisz się na darmową lekcję (możesz to zrobić podając swój email w czarnym bannerze powyżej) i zobacz jak wygląda pierwsza przykładowa lekcja, po tym jak zdecydujesz że tego szukasz, zapisz się na pełny kurs i zdobądź niesamowitą pewność siebie!

Oczekujesz czegoś więcej? Skorzystaj z kursu indywidualnego, na którym będziemy pracować razem na żywo, by podnieść Twoją pewność siebie na wysokość stratosfery. Dzięki kursowi przeistoczysz się z nieśmiałego chłopaka w szarmanckiego i elokwentnego amanta. 

Blog

Join 300+ Amazing Entrepreneurs who took the risk and succeeded!

Here is your chance to be part of the exclusive Freedom Empowerer Group!

 

Start to grow your business with the best tips!

Here is your chance to get access to my exclusive freebies!

Start to grow your business with the best tips!

Here is your chance to get access to my exclusive freebies!

Zwiększ pewność siebie! Odmień swoje życzie!

Profesjonalny kurs loreum ipsum

0
Koszyk